MŠ Nedvězská

Motto naší školy: Otvírejte dětem oči a ukažte jim tolik cest, aby si vždy mohly alespoň jednu vybrat

Mateřská škola Nedvězská je sídlištní škola postavená v roce 1974. Budova je jednopodlažní se suterénem a navazující hospodářskou částí.

V přízemí i v 1. patře jsou vždy dvě třídy s vlastním vchodem, šatnou, pracovnou ( slouží i jako jídelna ) a hernou ( v době odpočinku je i ložnicí ), sociálním zařízením. U každé třídy je také šatna pro personál, kabinety na pomůcky, kuchyňka - přípravna. V 1. patře je i metodický kabinet a sborovna. Na herny v přízemí navazuje venkovní terasa.

V suterénu školy je zařízena tělocvična, sauna, společenská místnost a keramická dílna. V hospodářské budově je umístěna kuchyně a sklady, prádelna, kancelář ředitelky a vedoucí školní jídelny, sociální zařízení. Škola je postavena v krásné, rozlehlé zahradě se vzrostlými stromy, v klidném prostředí mimo hlavní dopravní komunikaci. Má výhodnou polohu, je snadno dostupná metrem.

Naši mateřskou školu najdete na adrese: Nedvězská 27/2224, 100 00  Praha 10 - Strašnice.